• 424.000 m2

  Toplam Arsa Alanı

 • 1.350.000 m2

  Toplam İnşaat Alanı

 • 300.000 m2

  Toplam Ofis Alanı

 • 1.900

  Konut

 • 103.000 m2

  Kiralanabilir AVM Alanı

 • 760 m

  Alışveriş Caddesi

 • 20.000 m2

  Home Office

 • 25.500 m2

  5 Yıldızlı Otel

 • 450.000 m2

  Otopark Alanı

 • 275

  Toplam Mağaza Sayısı

ARTAŞ GRUBU

ARTAŞ HAKKINDA

40 yıllık deneyim

Grup; gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine başlıca faaliyet alanları olarak belirlemiştir. “Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olup, bu marka ve farklı markalarla 2006 yılından günümüze kadar toplam 15 bin konut üretmiştir. Sektöre Avrupa Konutları standartlarını kazandıran ARTAŞ Grubu, tüm projelerinde hızlı ve kaliteli üretip, teslim sonrası site yönetimleri ile sakinlerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamıştır.

ARTAŞ Grubu, çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışını hayata geçirmiş ve İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. Doğru lokasyonlarda doğru projelerle müşteri güvenini kazanırken; izlenen satış politikası ile yüksek primler kazandırmıştır. Grup, hem müşterisine hem de ülke ekonomisine kazandırmayı hedeflemiştir. Bugüne dek 15 bin konut teslim eden ARTAŞ, 2016 yılında da teslimlere devam ederek ve yeni projelere başlayarak gayrimenkul sektöründeki konumunu güçlendirmeyi sürdürecektir.

İnşa etme tecrübesini perakende ve turizm sektöründe de kullanan ARTAŞ Grubu; bu alanlarda da ihtiyaçlara başarı ile cevap vermiştir. Perakende sektöründe 300.000 m² kiralanabilir alana sahiptir ve önümüzdeki beş yıl içinde bu rakamı 500.000 m²’ye çıkarmayı hedeflemektedir. ARTAŞ inşa ettiği ve yönetimini sürdürdüğü alışveriş merkezleri ve diğer ticari üniteleri ile perakende sektöründe yatırımlarına devam etmektedir.

Turizm sektöründe de 30 yıllık bir geçmişe sahip olan grup, çeşitli şehirlerde, uluslararası zincirlere ait otel işletmeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. ARTAŞ Grubu inşa ettiği otel projelerinde işletmeyi, konut ve AVM projelerinde de yönetimi şirket bünyesinde sürdürmektedir. Artaş Grubu; ülke ekonomisine kattığı 7.000 kişilik istihdam ile nitelikli, kaliteli, huzurla yaşanabilecek mekanları hayata geçirmeye devam etmektedir.

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu; inşaat sektöründeki 40 yıllık bilgi ve birikimini, Türkiye’nin güçlenen siyasi ve ekonomik gücüyle birleştirip, ülkeyi çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor.

INVEST İNŞAAT

INVEST İNŞAAT HAKKINDA

Gayrimenkul sektöründe öncü

Bahattin Uçar tarafından ‘Hayata Yatırım’ mottosuyla 1992 yılında kurulan ve ticari faaliyetlerine başlayan Invest Grup, inşaat ve tekstil sektörlerinde çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir. Farklı sektörlerdeki atılımlarıyla sürekli büyüyen Invest Grup, gayrimenkul geliştirme ve müteahhitlik hizmetlerinde de büyük başarılara imza atarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Grubun, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösterdiği markası olan Invest İnşaat, ilklere ve örnek işlere imza atarak bugüne dek birçok konut projesinin hayata geçirilmesinin yanı sıra altyapı/üstyapı projelerinde de çözüm ortaklığı da yapmıştır.

Invest İnşaat, Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul Teras, Vadistanbul Park, Vadistanbul Bulvar ve Vadistanbul AVM’nin yatırımcıları arasında yer almasının yanı sıra yeni proje geliştirme faaliyetlerini de aralıksız devam ettirmektedir. Invest İnşaat bugün, İstanbul’un farklı bölgelerinde Express24, Göl Plus ve Vadikoru projelerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Invest Grup’un hedefi, faaliyet gösterdiği sektörlerde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer alarak ülke ekonomisine ve müşterilerine maksimum katma değer sağlamaktır.

VADİSTANBUL

Vadistanbul, Teras, Bulvar ve Park olmak üzere 3 etaptan oluşmaktadır. Toplam 424 bin metrekarelik alanda geliştirilen Vadistanbul’da; 1.900 konut, 103.000 metrekarelik alışveriş merkezi, cadde mağazalarının bulunduğu 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesi, 300 bin metrekare yüksek donatılı ofis alanı, 20 bin metrekare home office ile 25.500 metrekare alana sahip 5 yıldızlı otel yer alıyor. Vadistanbul’un toplam inşaat alanı ise 1 milyon 350 bin metrekare..

Seyrantepe Metro İstasyonu’yla Vadistanbul Bulvar’ı birbirine bağlayacak olan projeye özel “havaray hattı”, Türkiye’de bir ilk niteliğinde. Vadistanbul ortaklığı tarafından inşa edilen havaray hattı; projeyi şehrin ana merkezlerine bağlayacak…